KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15706330
nr 1570 6330
Rosa Ekelund
(f. 1933), Sverige
Oljemålning, " un Bouquet de fleurs". Signerad, daterad -82. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 102x62 cm
Rosa Ekelund, svensk målare född 1933.
måndag 16 oktober 2023
kl 19:56:42